Правильний підхід до дизайну котеджу, дачного будинку

У будь-якому будинку, немов у дзеркалі, видно відображення особистості господарів. Їх видають елементи декору та сам дизайн будинку. Стиль, кольорова гамма, розподіл функціональних зон - все вбирає характер людей. Якщо ви хочете, щоб дачний будинок, котедж максимально точно відображав вашу особистість, доручіть оформлення професіоналам. А ми поділимося основними тонкощами процесу.

Виберіть стиль

Зовнішній вигляд фасаду визначається ще на етапі проєктування, то дизайн оздоблення будинку всередині можна вибирати під час будівництва, міняти його час від часу. Якщо говорити про котеджі і дачні будиночки, для них часто вибирають такі напрямки оформлення:

  • Середземноморський стиль. Гарний для будинків, де планується проводити лише літні місяці. Всі елементи текстилю немов трохи вигоріли від палючого сонця, меблі прості, але затишні, можуть бути світлими або з більш темних матеріалів;
  • Родинний Середземноморський Прованс. Вони схожі, але прованський стиль відрізняється великою кількістю декоративних штрихів, хоча також відображає літній настрій;
  • Скандинавський. Цей стиль відрізняється елегантною стриманістю і високою утилітарністю. Тут будь-яка деталь має сенс і практичне значення. Його великий плюс не тільки у всесезонні. Такий дизайн оздоблення дачного будинку підійде для будь-якої площі;
  • Еко-стиль - один з найпопулярніших останнім часом. Його відмінність - максимальне використання природних текстур, елементів, відображення ідей «eco-friendly»;
  • Сучасний стиль. Одне з найбільш універсальних рішень. Практичний, не відрізняється екстравагантністю, може бути реалізований в будь-якій кольоровій гамі.

Є й маса інших стилів - бохо, еклектика, орієнтал. Всі вони підійдуть для оформлення будинку, але тут багато що залежить від особистих смаків і світогляду господарів.

Не жертвуйте функціональністю

За будь-яким будинком потрібно доглядати, підтримувати чистоту. При виборі оформлення відразу звертайте увагу на те, наскільки багато часу ви готові на такий крок витрачати. Наприклад, деякі відмовляються від дерев'яних панелей, їм більше підходить обробка будинків вагонкою: дизайн можна вибрати будь-який, навіть під цінні породи дерева, а доглядати набагато простіше. Таких компромісів в дизайні чимало. Також враховуйте і функціональність.

Надлишок деталей і декору - одна з найчастіших помилок. Вони не тільки перевантажують інтер'єр, але і заважають ефективно використовувати простір. Будинок не повинен перетворитися на музей. Вам тут має бути не тільки комфортно сидіти, але і виконувати повсякденні справи.

Щоб уникнути помилок і не розчаруватися в результаті, доручайте дизайн внутрішнього оздоблення будинку професіоналам. Наша команда «OIA Architects» готова реалізувати будь-яку вашу ідею так, щоб це було красиво, практично, якісно. У нашому портфоліо є приклади готових дизайнів, які допоможуть надихнутися на оформлення вашого будинку.