Кухня-вітальня: ефектно, відкрито, затишно

Нам подобається тренд вільного простору: це простір для ідей та реалізації концепцій «з родзинкою». Найяскравіший приклад – кухня-вітальня в заміському будинку (дизайн на фото дивіться в галереї). Це поєднання дозволяє не тільки ефективно використовувати площу, але і виглядає атмосферно.

Її можна реалізувати в абсолютно будь-якому стильовому рішенні - все залежить тільки від побажань, переваг, звичок замовника. Класика, бароко, еклектика - тепер немає обмежень по площі, до яких чутливі ці стилі. Як буде виглядати кухня-вітальня, дизайн, інтер'єр в заміському будинку, навіть колірне рішення, визначаєте тільки ви, а ми просто доводимо це до досконалості. У нас свої прийоми:

  • Дизайнери знайомляться з клієнтом, його смаками, ідеями і навіть поглядом на життя;
  • Все, що ми дізнаємося про нього, відбивається в обробці стін, меблів, текстилі і навіть елементи декору. Будинок стає частиною свого господаря, його логічним продовженням і відображенням.

Ми не малюємо картинки, ми створюємо інтер'єрну копію характеру господаря. Простір, генерований нами має бути схожий на підпис: унікальний, за ним повинен відразу упізнаватися його власник.

Ми пам'ятаємо, що для кожної кухні-вітальні дизайн інтер'єру, особливо в будинку за містом, повинен випромінювати затишок, тепло і умиротворення. У такому будинку потрібно відчувати себе не як на сторінці глянцю, а як в самому теплому і рідному місці на планеті - вдома.