Кухня - серце заміського будинку

Тут народжуються найсмачніші запахи на світі, тут зі звичайних продуктів господиня готує любов, турботу, затишок ... У цьому місці хочеться душевних розмов, насолоджуватися вечерею або чаюванням. Але важливо, щоб до цього спонукало й саме середовище. Ми з особливим теплом в серці створюємо для вас дизайн кухні в заміському будинку. Ми розуміємо, що в кожній деталі повинен бути захований затишок і частинка душі гостинних господарів.

Індивідуальні рішення

Дизайн кухні, вітальні в заміському будинку ми створюємо так, як художник пише портрет:

  • Намагаємося побачити вас, зрозуміти ваш характер, життєву позицію. Все це потім ми перенесемо в простір;
  • Дізнаємося про ваш спосіб життя, побажання - це повинно бути зручне місце особисто для вас і домашніх жителів;
  • Створюємо гармонійний простір, який поєднує в собі функціональність, комфорт, витриманий стиль і індивідуальність.

Хочете бачити, як буде виглядати кухня в заміському будинку - дизайн і фото вам нададуть ще на етапі проєктування. Інструменти і професіоналізм наших дизайнерів дозволяють максимально точно візуалізувати проєкт.

Ми цінуємо в клієнтах прагнення до комфорту, самовираження в усіх сферах свого життя. Це надихає нас на створення нових, унікальних концепцій, професійне зростання, вивчення нових течій і навіть на експерименти.

Практичність і безпека

У прагненні створити ідеальну картинку ми не забуваємо про комфорт. Будь-який дизайн інтер'єру заміського будинку, кухні зокрема, ми продумуємо і з позиції практичності. Приготування їжі - просто творчий і технологічної процес, де все має бути на своїх місцях, але під рукою, не захаращувати інтер'єр, але бути готовими до використання.

Хочете подивитися, як ми це робимо? Замовте дизайн інтер'єру в студії архітектури і дизайну Ірини Оя, і ваша кухня мрії стане реальністю!