Дизайн інтер'єру холу та візуалізація фасадів EUPHORIA Business Center


Далекий горизонт, безкрає небо, стрімка течія Дніпра - це все мотивує, надихає, заряджає енергією. Сила природи - один з найкращих сюжетів для дизайну, навіть якщо мова йде про бізнес-центр. Хочете подивитися, як виглядає поєднання прогресу і стихії, сучасних технологій і дбайливого ставлення до природи? Ласкаво просимо в БЦ «Euphoria», дизайн якого створила команда «OIA Architects».

Ми виконали для нього візуалізацію фасаду вже за створеним проєктом, розробили дизайн інтер'єру. Це був дуже цікавий проєкт за своєю концепцією, духом, стилем. На розробку фасаду вплинуло розташування бізнес-центру. Він знаходиться на Дніпровській набережній і з нього відкривається прекрасний вид на Дніпро. Це багато в чому визначило зовнішній вигляд бізнес-центру: фасад буде оброблений синіми скляними панелями, в яких дуже ефектно відбивається вода, небо, набережна, утворюючи гармонійне поєднання з будівлею та його геометрією. Стіни виконані в пісочно-теракотових тонах, які чудово доповнюють синій - класичне поєднання, те що важливо для ділового центру. Тепле доповнення надає фасаду дух природності, певну частку затишку. Створюючи тривимірну модель, ми передали максимум цього чудового поєднання краси природи і ідей сучасного дизайну.

Основна частина праці нашої команди - проєктування інтер'єру лобі. Зрозуміло, що його концепція повинна була поєднуватися з фасадом, тому її можна охарактеризувати такими параметрами:

  • Актуальність;
  • Натуральність;
  • Екологічність;
  • Цілісність;
  • Завершеність.

Навпроти входу за стійкою ресепшена викладено панно з натурального каменю, яке стало акцентом в загальній композиції. Воно має виражену фактуру, цікавий непомітний малюнок і виглядає дуже виразно, але не зухвало. Воно точно задає настрій, який панує в бізнес-центрі: рішучість, твердість, впевненість.

Стійка ресепшена виготовлена з досить незвичайного матеріалу - переробленого океанічного пластика. Чому ми вибрали такий варіант?

  • Кожен виріб дозволяє сповільнити і навіть знизити забруднення океану пластиковими відходами;
  • У матеріалу унікальний неповторний візерунок;
  • Його виробництво не збільшує кількість пластику на планеті.

Здавалося б, це дрібниця, але це частина дуже корисного, важливого тренда, здатного змінити життя суспільства.

Тепер подивіться на підлогу, ви побачите незвичайне рішення. Плити терраццо стали відкриттям останніх років в сфері дизайну. Їх практична цінність не тільки в можливості використовувати природні матеріали, але і висока стійкість до стирання. Таким чином підлога в бізнес-центрі буде зберігати презентабельний вигляд без поновлення дуже тривалий термін. Це доповнюється цікавим, нештампованим візерунком, який ефектно розділяють оброблені бронзою шви. Бронзова обробка знаходить своє продовження і в обшивці колон, що створює нерозривний, цілісний образ приміщення.

Стіни декоровані натуральним шпоном, що надає лобі камерність, затишок. При цьому стелю було вирішено зберегти - природний малюнок бетонних плит дуже ефектно відтіняє теплий низ, врівноважує. Дуже органічно і заворожуюче в такому ансамблі виглядає світлова інсталяція, яка вказує напрямок руху до ліфтів, на сходах, в зонах очікування. Тепле світло добре поєднується з натуральною обробкою стін і бронзою, пов'язує всю композицію лобі в одну завершену думку.

В дизайн інтер'єру органічно вписані всі інші компоненти. Кожен елемент доповнює концепцію приміщення: меблі наділені обтічними силуетами, що повторює біонічну форму хвиль і вплітається в ідею, продиктовану ландшафтом перед бізнес-центром.

Перш, ніж ви пройдете в свій офіс або конференц-зал, ваш погляд обов'язково зупиниться на цікавих скульптурах. У кожній зоні очікування встановлено силует людини - чоловіка і жінки, які несуть сфери, які світяться. Це не тільки додаткова світлова точка, але й  символ зусиль, які нам іноді доводиться докладати в своїх проєктах. Але яка б не була складна і гаряча наша ноша, важливо пам'ятати, що ми несемо світло - прогрес, нові ідеї, революційні рішення.

Для нас цей проєкт - набагато більше, ніж комфортний і стильний бізнес-центр. Через дизайн, архітектуру ми отримали можливість надіслати суспільству повідомлення. Ми віримо і показуємо в своїх проєктах, що сучасні технології можуть бути дружніми до природи, що наш комфорт не обов'язково повинен вимагати від навколишнього світу жертв. Навпаки, ми довели, що можна створювати середовище, комфортне для всіх: природи, людини, бізнесу. Ми продемонстрували, як можна інтегрувати інтер'єр та екстер’єр будівлі в ландшафт, використовуючи його природний художній потенціал. Наш проєкт став доказом того, що гармонія з навколишньою природою - це не повернення в кам'яний вік, а новий виток у розвитку суспільства, технологій, самого способу мислення.