Дизайн заміського будинку: ідеальний простір для життя поруч з мегаполісом

Заміський будинок, великий, маленький - неважливо - це особливе місце. Тут час тече по-іншому, проблеми втрачають гостроту, метушня випаровується, і залишається тільки умиротворення і тиша. Це ідеальне місце сили тих, хто втомлюється від шуму мегаполісів і їх нескінченної гонитви за вітром. Хочете мати свою гавань далеко від метушні? Ми готові створити дизайн заміського будинку, здатний стати продовженням вас самих.

Як ми працюємо?

Студія архітектури та дизайну Ірини Оя - не просто команда художників і інженерів. Ми - велика творча сім'я, яка готова щодня міняти світ на краще, створювати його через 20, 30, 50 років вже зараз. Для нас сучасний дизайн заміського будинку - не просто красива картинка каталогу, а частина майбутнього, яке для вас ми зробили справжнім.

Нас визначають принципи і цінності, яким ми залишаємося вірними:

  • Готовність до експериментів. Всі архітектурні пам'ятники були побудовані всупереч канонам свого часу. Ми хочемо так само, і робимо це красиво;
  • Зважаємо на норми та правила. Дизайн проєкт заміського будинку - не тільки затишок і естетика, але і безпека, надійність, довговічність, і ми це враховуємо;
  • Увага до клієнта. Будь-яке рішення - це ідея замовника, яку ми просто допомогли довести до ідеалу.

Але важливо не тільки вразити перехожих або гостей фасадом. Основне завдання - створити ідеальний простір для життя, ваш особистий дизайн заміського будинку всередині.

У яких стилях можна оформити житло?

Останнім часом найпопулярнішими доречно назвати класику (але її частіше вибирають для окремих кімнат - кабінетів, віталень, спалень), кантрі, прованс, середземноморський стиль, еклектика, лофт, мінімалізм, еко-стиль, модерн. Кожен має свої особливості і відкриває дизайнеру море можливостей створення портрета господаря і його сім'ї.

Щоб ви могли краще розуміти, як відображаються ваші характери за допомогою оздоблювальних матеріалів, декору, текстилю, меблів, просто подивіться на фото з дизайном заміського будинку в різних стилях і варіантах від фахівців студії. Кожен проєкт - унікальний за своєю природою, як відбитки пальців його мешканців.

Ми відштовхуємося від особистості замовника, членів сім'ї. Розробляючи дизайн кімнат в заміському будинку, намагаємося продовжити особистість в декорі, дрібниці, кольоровій гамі. Це повинно стати як підпис - за нею нескладно дізнатися господаря.

Хочете створити свій унікальний простір? Ми розробимо його з урахуванням побажань і потреб. Хочете бачити дизайн заміського будинку всередині на фото до початку робіт? Ми легко змоделюємо повноцінний 3-Д простір, який дозволить зрозуміти, як це буде виглядати, внести правки, зробити його краще, ближче до вас, до характеру. Продовжуйте себе в навколишньому світі, міняйте його, робіть простір частиною характеру, особистості!