Дизайн проєкт приватних апартаментів


Як думаєте, чи можна зі старого створити щось нове, свіже? Для дизайну це звичне явище. Ми з командою в черговий раз показали, наскільки можуть лінії, освітлення і колір міняти простір.

Перед нами стояло завдання створити цікаве рішення для двокімнатної квартири, де буде жити сімейна пара. Важливий момент - працювати довелося зі старим житловим фондом, і хотілося зробити так, щоб це не відчувалося.

Проектування інтер'єру ми почали з перепланування. Потрібно було розташувати в квартирі такі зони і кімнати:

  • Спальня господарів;
  • Санвузол;
  • Кухня і обідня зона;
  • Вітальня, де можна було б залишити гостей з ночівлею.

Нашою ціллю був легкий, світлий, повітряний інтер'єр, і потрібно було по максимуму заховати інвентар і техніку. Це дозволяє істотно розвантажити композицію, не обтяжувати її.

Почнемо з поверхонь. Для повітряної концепції важливо зберегти висоту стель, тому від ідей з натяжними, підвісними і подібними рішеннями ми відмовилися. Що ж стосується проводки для світла, то її проклали поверхнево і органічно вписали в композицію. Це дозволило пожвавити поверхню і обійтися без додаткового декору - стеля вже виглядає цікаво, виглядає завершено. Цей хід ми застосували і на інших поверхнях.

Стіни ми робили максимально однорідними, всі фасади шаф виконали в тому ж кольорі та стилі. На поверхнях розташували такі ж молдінги, як і на меблях. У підсумку вийшло зберегти простір і візуально розширити його, зробити лаконічним, цілісним, наповненим свободою.

Підлога покрита паркетом з новим, дуже актуальним зараз візерунком викладки «французька ялинка». Покриття виглядає органічно, служить відмінним фоном для композиції самих кімнат. Виняток - санвузол і душова, яку ми оживили сучасними плитами терраццо. Вибір припав на малюнок з невеликими зрізами деревини на світло-сірому тлі, що перегукується з іншими приміщеннями, але виглядає виразно в поєднанні з білим кахлем на стінах.

Наповнює характером такий дизайн інтер'єру еклектичний підхід до вибору меблів і декору. Світла, повітряна канва поверхонь дозволяє поєднувати різні стилі, створювати живу, цікаву, нешаблонну композицію, наповнену характером господарів, яка продовжує собою їх особистості. Але це зроблено делікатно, ненав'язливо, без відчуття порушення особистих кордонів.

Окреме тематичне рішення - спальня. Пропорції приміщення були нерівномірні, але ми їх гармонізували за рахунок зонування графітовою штукатуркою по гіпсокартону. Це згладило витягнутий силует кімнати, дозволило візуально відокремити туалетну зону. В іншому спальня зберігає в собі загальний дух квартири.

Ми постійно пам'ятали про те, що будинок знаходиться в історичній частині міста, тому блоки кондиціонера потрібно було сховати всередину, щоб не порушувати фасад. Балкон великий: довгий і вузький, і було вирішено його використовувати по максимуму. Вдалося розібратися з кліматичною технікою, використовувати перегородки для розміщення невеликих шаф, а також відокремити відкриту зону відпочинку. Тут можна попити кави на свіжому повітрі з чудовим краєвидом на парк.

Що б ми не починали робити: проєктування фасаду будинку, розробку інтер'єру, перепланування - ми завжди починаємо з того, хто буде там жити. Ми сприймаємо те, що незримо витає в повітрі і передаємо це у вигляді сплетіння форм, кольору, освітлення. Ми створюємо не інтер'єри, а приміщення з характером і особливим магнетизмом, який зачаровує і закохує.