Дизайн котеджу: мистецтво жити комфортно

Життя у власному котеджі - це завжди усамітнення, тиша, спокій і комфорт. Відмовляючись від міської метушні, шуму, шаленого темпу, важливо зберегти і рівень комфорту, і функціональність. А ще важливо не розгубити індивідуальність. Ми не просто створюємо дизайн котеджних будинків, ми генеруємо простір, який є відображенням тих, хто в ньому живе.

Як ми працюємо?

Все починається з ідеї - вашої задумки, мрії, бажань. З цим ви приходите до нас і починається:

  • Ми уважно вивчаємо, де буде знаходитися ваш будинок мрії. Грунт і рельєф багато в чому визначають майбутній проєкт, але сам дизайн котеджу ми будемо проєктувати за вашим рекомендаціям і побажанням. До речі, ми знаємо, як важливо враховувати орієнтацію за сторонами світу. Ви відчуєте це, милуючись заходом з вітальні в кінці важкого дня;
  • Розробляємо проєкт. У дружній команді талановитих дизайнерів, архітекторів і досвідчених інженерів народжується дизайн проєкт котеджу. Це не просто картинка, ви отримуєте повноцінну тривимірну модель, детальну проєктну документацію, кошторис і навіть план будівництва з реальними термінами. При проєктуванні фахівці враховують всі інженерні тонкощі, сучасні тенденції дизайну і ваші побажання. Уже на етапі проєкту ваша ідея доводиться до досконалості і проєктується в реальність.

Ми не боїмося експериментів, створюючи дизайн котеджу зовні, ми готові кинути виклик світу і запропонувати щось нове, яскраве, революційне. Ми готові самі диктувати світу, як він може виглядати. Ви з нами?

Інтер'єр - продовження фасаду

Коли ми говоримо про повноцінну концепцію, то мова йде про єдність, цілісність образу, думки, яка триває і розвивається. Так ми плануємо будь-який дизайн інтер'єру котеджу. Це не просто робота в редакторі і складання списків.

  • Це - простір для життя. Його мета - зробити відпочинок і побут настільки комфортним, наскільки це можливо. Ергономіка, екологія, функціональність - ми оперуємо цими поняттями заради вашої зручності;
  • Це - продовження характеру. Дизайн котеджу всередині - це віддзеркалення вашого внутрішнього світу: системи цінностей, переконань, уподобань. Ви - Особистість, і ми підкреслимо це вашим інтер'єром.

Для нас створення нових просторів - це творчість, помножена на майстерність, фантазія, підкована досвідом і знаннями. Хочете переконатися? Можете подивитися дизайн котеджів на фото від наших дизайнерів і архітекторів.

Хочете так жити? Тільки скажіть нам про це, і ми разом збудуємо вашу мрію.