Вітальня - місце затишних вечорів під пледом і галасливих дружніх зустрічей

Непросто створити інтер'єр, який буде справлятися з такими різними завданнями. Але тим і цікава вітальня: дизайн інтер'єру в приватному будинку нерідко починається саме з неї. У студії архітектури Ірини Оя добре розбираються в таких питаннях і завжди готові поділитися знаннями з клієнтами.

Особливості планування такого простору

На це впливає характер використання приміщення: спілкування, перегляд шоу і фільмів, дружні посиденьки. Тому тут так важливо не перестаратися - кімната не повинна здаватися тісною і перевантаженою. В іншому випадку, коли тут розміститься кілька гостей або просто зберуться всі члени сім'ї, буде створюватися відчуття переповненості.

Перш за все, потрібно визначитися з ключовими функціональними зонами. Для сучасних приміщень це:

  • Екран телевізора;
  • Диван і крісла;
  • Кавовий столик для чаю та іншого;
  • Інші функціональні зони, якщо потрібно.

Особливо цікаво планувати дизайн вітальні з каміном в приватному будинку - це додатковий острівець затишку і особлива атмосфера у всьому приміщенні.

Який стиль більше підходить

Сучасні тенденції в дизайні не обмежують у виборі, зараз більше цінується функціональність, гармонія, концептуальність і цілісність. Що ж стосується найбільш виграшних напрямків, тут варто виділити:

  • Класика - це самий універсальний варіант, завжди актуальний;
  • Ретро - він став більш затребуваним останнім часом, до того ж всередині нього є чимало течій;
  • Модерн, який непомітно для всіх також майже наздогнав класику в популярності і стійкості;
  • Східний, скандинавський, середземноморський і інші національні, географічні стилі;
  • Хай-тек і еко-стиль, і їх відгалуження.

У будь-якому випадку, після складання проекту, можна подивитися дизайн вітальні в приватному будинку на фото, складеному в спеціальній програмі. Так можна розглянути деталі, відчути майбутній простір і внести корективи.

Команда дизайнерів «OIA Architects» - це не просто талановиті фахівці, це професіонали, які вміють відчувати простір, наповнювати його змістом, концепцією. Будь-який стиль стає практично відчутним і формує повноцінну атмосферу. У таких вітальнях хочеться перебувати, спілкуватися, відпочивати. Створювати приміщення з характером - це і є одна з місій студії дизайну Ірини ОЯ.