Дизайн проєкт інтер'єру приватного будинку


Приватний будинок - це особлива територія для дизайну, особливо коли він двоповерховий. Тут так багато простору - можна реалізувати всі задумки. Але саме в масштабах криється і небезпека - легко втратити нитку основної розповіді про тих, хто живе в цьому будинку. А ще дуже важливо створити такий простір, в якому комфортно буде кожному з мешканців.

Ми працювали над проєктуванням інтер'єру такого будинку, і у нас вийшло створити єдину концепцію, врахувавши побажання кожного жителя. У будинку живе сім'я: батьки і дорослі діти. Працювати над цим проєктом було цікаво, захоплююче і дуже приємно.

Ми розмістили спальні на другому поверсі. У кожної своя гардеробна і санвузол. Це дозволило досягти максимум усамітнення для особистого простору, уникнути непотрібного шуму. Внизу розташувалися хол, загальна кімната, кухня, обідня зона, санвузол, пральня та підсобні приміщення. Вся підлога викладена паркетом, візерунок - французька ялина. Таке рішення стало трендом останнього року і виглядає стримано, але вишукано. Це додає приміщенням затишку та тепла.

Хол високий, світлий, створює приємне перше враження у всіх, хто входить в будинок. Він об'єднує вітальню, обідню, барну зону і кухню. Ми спеціально розмістили барну стійку біля панорамного вікна, з якого відкривається прекрасний вид на місто. Тепер завжди можна насолодитися не тільки напоєм і перекусом, але і чудовою панорамою.

Весь перший поверх оформлений в світлих тонах, які вигідно підкреслюються штукатуркою сірого кольору, темними і сріблястими акцентами в меблях, текстилі, декорі. Створюється приємне поєднання легкості і затишку з відчуттям стабільності та впевненості.

Батьківська спальня виконана в темних тонах, які чудово підкреслюються підсвічуванням по периметру, широким білим плінтусом і такою ж за кольором і фактурою лиштвою дверних проходів. Темно-сірі стіни ефектно підкреслюють нестандартну геометрію приміщення. Акцент кімнати - торцева стіна в узголів’ї. На ній знаходиться велика дерев'яна панель і по боках - дзеркальні вставки, що робить спальню просторішою і візуально світлішою. Гардеробна захована за тонованою скляною перегородкою. Таке рішення дозволяє додати інтер'єру легкості, прикрити речі, які не встигли скласти на місця.

Дитячі спальні оформлені в загальному духові будинку. Для дівчини гамма змістилася в бік світлих, рожево-пудрових відтінків, в текстилі зустрічається більше оксамиту, а в декорі - більше дзеркал. Юнак вважав за краще стандартне рішення з зоною для роботи і навчання, але його особливим побажанням було крісло-кокон. Воно органічно вписалося в кімнату і доповнило дизайн інтер'єру.

Цей будинок вийшов досить лаконічним, стриманим, але від цього не менш затишним. Для нас головне, що таке оформлення припало до душі кожному мешканцеві: і батькам, і дітям. Нам вдалося створити універсальну загальну кімнату, а також оформити особистий простір елементами характеру господарів. Це наша головна мета - створювати комфортне місце, наповнене душею, зі своєю аурою, стилем. Місце, яке мешканці з особливим теплом і любов'ю будуть називати своїм домом.